Detské šmyklavky > Blog > Zo šmykľavky rovno do vody!

Zo šmykľavky rovno do vody!

Letné prázdniny sa približujú raketovou rýchlosťou a deti to veľmi dobre vedia. Ani sa nenazdáte a budú tu dva mesiace prázdnin, počas ktorých malým nezbedníkom budete musieť vymyslieť poriadny program. Detské šmykľavky deti zabavia na dlhý čas a s napojením na vodu ich neomrzia počas celého leta.

Šmykľavka a domček do záhrady

Potešte svoje deti nie jednou hračkou, ale hneď setom hračiek. Dlhá šmykľavka Toboggan XL v jednom sete s domčekom My House predstavuje ideálnu kombináciu záhradných hračiek. Po dlhých chvíľach strávených na šmykľavke si deti môžu oddýchnuť v domčeku, ktorý ich zároveň ochráni pred slnkom.

Šmykľavka a domček Smoby pre deti
Šmykľavka a domček Smoby tvoria skvelý set hračiek na letné hry.

Ako ryba vo vode

Koľkokrát ste s deťmi pozerali rozprávku Hľadá sa Nemo? Ak je práve táto oranžová rybka obľúbený hrdina vášho drobca, potešte ho šmykľavkou a bazénikom s týmto motívom. Hračky s motívom obľúbenej rozprávky sú vhodné pre deti už od 24 mesiacov. Šmykľavka sa dá napojiť na hadicu s vodou. Z toboganu sa deti šmyknú priamo do bazénika s vodou.

Set hračiek na záhradu Hľadá sa Nemo
Nemo so svojimi kamarátmi bude vašich nezbedníkov zabávať celé leto.

Pre malých vodníkov

Milujú vaše deti vodu a najradšej by ošpliechali každého naokolo? Postavte im na záhrade šmykľavku s toboganom a vodnú dráhu AquaPlay. Hračky od európskych výrobcov odrážajú prvotriednu kvalitu a originálny švédsky a francúzsky dizajn. Na šmykľavke sa dosýtosti vybláznia a vďaka detskej dráhe sa naučia kopec nových vecí aj počas prázdnin.

Detská šmykľavka a vodná dráha AquaPlay
Výhodný set hračiek na leto vás poteší krásnym dizajnom a prvotriednou kvalitou.

Detské šmykľavky Smoby okrem poriadnej dávky zábavy deťom pomáhajú posilňovať svaly a rozvíjať pohybové zručnosti. Vaši malí drobci sa na nich vyšantia počas celého leta. V kombinácii s ďalšími hračkami na záhradu vašim deťom vyčaria širokánsky úsmev na tvári.

Navigácia