Detské šmyklavky > Šmykľavky – šmýkačky video

Šmykľavky – šmýkačky video

Detská šmýkačka – šmykľavka Smoby Funny

Záhradná šmýkačka Smoby Funny pre deti zaručí vašim deťom dlhé hodiny plné zábavy. Rovnako, ako všetky šmykľavky Smoby, aj šmýkačka Funny Toboggan je ošetrená proti UV žiareniu. Farby tak zostanú krásne a žiarivé po dobu niekoľkých rokov. Šmykľavku navyše ľahko zmeníte na tobogán pripojením záhradnej hadice. Šmykľavka Toboggan Funny je vhodná pre deti od 2 rokov.

Veľká detská šmykľavka U’Turn Smoby

Šmykľava U’Turn je u detí mimoriadne obľúbená pre jej zatočený tvar a dĺžku plochy šmyku až 3,8 m, čo z nej robí najdlhšiu šmykľavku v našej ponuke. Deťom dáva pocit dobrodružstva a vzrušenia. Šmykľavka je vyrobená z kvalitného a pevného plastu. Schodíky a rúčky sú protišmykové. O bezpečnosť sa preto báť nemusíte, na šmykľavku bez problémov detí vylezú aj s mokrými a bosými nožičkami. Šmýkačka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Produkty ako šmykľavka, domček so šmykľavkou máme v našej ponuke hračiek na internetovom obchode Mackoviahracky.sk.

Chcem kúpiť šmýkľavku

Preliezačky a hracie centrá so šmýkačkou

Len s domácim detským ihriskom si môžete byť skutočne istá bezpečnosťou. Ak takéto súkromné ihrisko plánujete, určite si pozrite naše kategórie preliezačky a hracie centrá. Vo väčšine prípadov je šmykľavka ich súčasťou. Pozrite si videá preliezačiek Smoby.

Preliezačka Adventure Car

Preliezačka Adventure Car sa u detí teší veľkej obľube. Nezaberá veľa miesta a zároveň v sebe kombinuje šmykľavku, pieskovisko, preliezačku a má atraktívny dizajn auta s elektronickým volantom. Deti zabaví na celé hodiny. Všetky hrany sú oblé a nášľapné plochy protišmykové. Vďaka ochrane proti UV žiareniu zostanú farby sýte aj niekoľko rokov. Preliezačka Adventure Car je vhodná pre deti od 2 rokov.

Detské hracie centrum Fun Centre

O nedostatok pohybu vašich drobcov sa s hracím centrom Fun Centre naozaj báť nemusíte. Kombinuje totiž 150cm dlhú šmýklavku, basketbalový kôš, futbalovú bránku a preliezačku. Po hre si deti môžu oddýchnuť pri stolíku alebo si rovno spraviť piknik. Hodiny zábavy sú zaručené.

Preliezačky so šmykľavkou

Navigácia