Detské šmyklavky > Blog > Šmykľavky pre malých rozprávkových hrdinov

Šmykľavky pre malých rozprávkových hrdinov

Deti milujú šantenie, smiech a majú radosť z objavovania nových vecí. Baví ich to ešte viac, keď sa nejaká aktivita spojí s ich obľúbenou rozprávkou. Chlapcov vždy zaujmú rýchle autá a lietadlá vysoko v oblakoch. Šmykľavky s motívmi rozprávok potešia každého neposedného drobca a rozhýbu aj rodičov.

Zábava pre rýchlych pretekárov

Detské šmykľavky milujú asi všetky deti. Dokážu sa na nich vyblázniť a zažiť kopec zábavy. So šmykľavkou s motívom rozprávky Autá sa váš chlapec razom premení na rýchleho pretekára. Šmykľavka sa svojou veľkosťou hodí do detskej izbičky, ale aj do malého pieskoviska. V sete je doplnená o farebne zladený detský fúrik s lopatkou, vedierkom, hrabličkami a formičkami áut.

Šmykľavka a vedierko s hračkami s motívom Cars
Šmykľavka a vedierko s hračkami s motívom Cars sa hodí do každého pieskoviska 

S lietadlami v oblakoch

Milovníci lietania sa potešia šmykľavke s motívom obľúbenej animovanej rozprávky Lietadlá. Malí piloti môžu rýchle dobrodružstvo zažiť vo svojej izbe, ale aj v exteriéri. Vďaka praktickým rozmerom sa dá šmykľavka jednoducho poskladať, takže deti o zábavu neprídu ani na chate či pri vode. Zábava na šmykľavke s lietadlami bude pre chlapcov ešte radostnejšia.

Šmykľavka s motívom obľúbenej rozprávky Lietadlá
Šmykľavka s motívom obľúbenej rozprávky poteší každého chlapca

Keď je učenie hrou

Detská radosť z hry nakazí aj rodičov. Ešte viac smiechu a zábavy deti zažijú na šmykľavke s preliezačkou Adventure Car. V jednom sete ju nájdete spolu s dopravným ihriskom, ktorému nesmie chýbať ani automatický semafor, dopravné značky a cestné kužele. Spojením niekoľkých obľúbených hier sa deti zabavia na dlhý čas a naučia sa, ako to funguje na cestách.

Detská šmykľavka s preliezačkou Adventure Car
Detská šmykľavka s preliezačkou a dopravným ihriskom zabaví deti na dlhý čas

Navigácia