Detské šmyklavky > Detské šmykľavky

Detské šmykľavky

Pozrite si video šmýkačky v akcii. Spomeňte si na svoje detstvo! Ako ste sa bezstarostne húpali na hojdačká a šmýkali na šmyklavkách strmhlav dole bez zábran. Dožičte tieto aktivity aj svojim deťom a za výhodnú cenu si vyberte tie produkty, ktoré zodpovedajú vašim predstavám. Lacné detské šmyklavky a kvalitné šmykľavky  sú skvelý doplnok na aktivity vonku. Pri kategórii lacné šmýklavky je potrebné dať pozor na kvalitu. Od nej závisí bezpečnosť vášho dieťaťa.

Čo by ste si pri výbere mali všímať, je pevná konštrukcia, materiály, rozmery (niektoré sú vhodné do interiéru), nosnosť, veková vhodnosť a taktiež zaujímavý dizajn. Tie sú základom pri produktoch našich dodávateľov známych hračkárskych firiem ako Smoby, Starplast, Marianplast, Dohany.

Ponúkame rôzne druhy v kategórii detské šmyklavky – rovné, krivé, vlnité, … v rôznych farbách a motívoch, ktoré potešia každé dieťa. Na našom eshope môžete nájsť široký výber šmykľaviek a šmýkačiek za najlepšie ceny. Tešíme sa na váš nákup!

 

Smoby šmykľavka U-turn Toboggan
Smoby šmykľavka U-turn Toboggan a deti v akcii.

Šmykľavky sety

Šmykľavky môžete zakúpiť aj vo výhodných setoch. Vaše dieťa teda potešíte viacnásobne a navyše ušetríte. Smýkačku nájdete v setoch s detským domčekom, odrážadlom, trojkolkou, hojdačkami, hracími stolmi, pieskoviskami a inými hračkami do záhrady. Menšie šmýkačky dokonca zmestíte aj do detskej izby. Šmykľavky značky Smoby sú vyrobené z kvalitných materiálov a navyše sú ošetrené proti nebezpečnému UV žiareniu.

Set šmykľavka Smoby s pieskoviskom BIG
Set šmykľavka Smoby a pieskovisko BIG

 

Navigácia