Detské šmyklavky > Blog > Jar patrí detským šmykľavkám

Jar patrí detským šmykľavkám

V jari ožíva nielen príroda, ale aj chuť detí vystrájať na čerstvom vzduchu. Potešte svoje ratolesti a postavte im na záhrade šmykľavku, na ktorej sa dosýtosti vybláznia. Veď čo je krajšie ako detský smiech a bezstarostné šantenie?

Detské šmykľavky predstavujú hodiny plné skvelej zábavy a zároveň pohybovej aktivity. Deti si jazdu na šmýkačkách v tomto ročnom období budú užívať ešte viac. Už sa nemusia šmýkať iba vo svojich izbičkách na krátkych šmykľavkách. Priestranná záhrada a detské ihriská sú ako stvorené na dlhé šmýkačky a hračky na záhradu.

Niečo pre malých záhradníkov

Čo by to bola za jar bez jarných prác? Vďaka tomuto setu krásnych hračiek sa deti popri šmýkaní môžu starať o svoje kvetinky. Originálny stolík Záhradník de Jardinage skvele dopĺňa detskú šmykľavku. Tá má šmýkaciu plochu až 230 cm a deti si na nej užijú kopec zábavy. Set hračiek predstavuje jedinečné zábavné centrum, ktoré sa hodí na každú záhradu.

Detské hračky šmykľavka Smoby a stolík Záhradník
Šmykľavka Toboggan XL a stolík Záhradník sú hračky ako stvorené na jarné hry.

Deti milujú zábavné aktivity

Všetky deti sú rady, keď im rodičia prichystajú nejakú zábavu. Rodičiov zase poteší, keď hry deti zamestnajú na dlhý čas. S týmto setom hračiek sa vaše detičky nebudú nikdy nudiť. Vďaka lezeniu na šmykľavku, šmýkaniu a jazde na odrážadle si posilňujú svalstvo, zlepšujú stabilitu a príjemne sa unavia. Hračky v tomto sete sú vyrobené z kvalitných materiálov, takže o bezpečnosť detí počas exteriérových hier je postarané.

Šmykľavka Toboggan XL a odrážadlo Learning Bike
Deti milujú šmýkanie na dlhej šmykľavke a jazdu na odrážadle.

Zo šmykľavky do pieskoviska

Vytvorte vašim drobcom na záhrade vlastné detské ihrisko, na ktorom sa budú môcť kedykoľvek hrať. Set hračiek, ktorý obsahuje šmykľavku a pieskovisko je na to ako stvorený. Pieskovisko Mušľa má dva samostatné diely, takže v jednom môže byť piesok a v druhom voda. Čo deti poteší viac ako šmýkanie rovno do piesku alebo do vody? Hračky v tomto sete sa skvele dopĺňajú a vašim deťom by nemali chýbať.

Detská šmykľavka Smoby a pieskovisko BIG
Pieskovisko a šmykľavka v jednom sete sa dokonale dopĺňajú.

Šmykľavky si pamätajú zo svojho detstva aj rodičia. Snáď všetky deti milujú ten pocit, keď sa skĺznu dolu šmýkačkou a hneď chcú ísť znova. Doprajte deťom tento fantastický pocit a kúpte im šmykľavku, ktorá sa dokonale hodí na vašu záhradu alebo do väčšej izby. Deti si zábavu na nej budú maximálne užívať.
Detské šmykľavky

Navigácia