Detské šmyklavky > Blog > Šmykľavky z krajiny rozprávok pre malé parádnice

Šmykľavky z krajiny rozprávok pre malé parádnice

Väčšina detí prirodzene miluje pohyb. Pobehujú, smejú sa a objavujú nové veci. Sú však aj detičky, ktoré pred šantením uprednostnia pozeranie rozprávok. Ak ani vy neviete ako motivovať vašich najmenších k pohybu, vyskúšajte šmykľavku s krásnym rozprávkovým motívom. Dnes sa zameriame na šmykľavky pre dievčatká.

Ľadové kráľovstvo v lete

Sestry Elsa a Anna sú medzi deťmi ozajstný fenomén. Ak chcete potešiť vašu malú princeznú, premeňte jej izbičku na pravé Ľadové kráľovstvo. Vďaka setu s detskou šmykľavkou Frozen to bude hračka. Sadu je možné použiť aj v exteriéri. Šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica. Pod šmykľavku stačí umiestniť detský bazénik a tobogán je na svete. V sete nájdete aj detský fúrik a formičky do pieskoviska. A ozajstná letná pohoda môže začať.

set šmykľavka s fúrikom Frozen
Šmykľavka, fúrik a set na pieskovisko s motívom Frozen sa hodí do každej záhrady.

Pre malé nezbednice

Pre milovníčky malých aj väčších huncútstiev je tu Máša a medveď. Máša je neposedné dievčatko, ktoré stále niečo vymýšľa – skvelá dvojka pre vášho anjelika. Set Máša a medveď obsahuje šmykľavku a plastový domček. K šmykľavke je možné pripojiť hadicu a osviežiť sa v horúcich letných dňoch. A keď bude slnka príliš, letný domček ponúka jednoduchý úkryt pred jeho lúčmi.

Šmykľavka s plastovým domčekom Máša a medveď.
Plastový domček uchráni pred slnkom.

Nestarnúca klasika

Ak hľadáte rozprávku, ktorá je hitom už niekoľko desaťročí, vsaďte na Mickey Mouse-a. Konkrétne, na jeho krajšiu polovičku Minnie. Na rozprávkach s myšiakom Mickeym a Minnie vyrástlo už niekoľko generácií.  Set Minnie obsahuje okrem šmykľavky s možnosťou napojenia hadice aj šikovné odrážadlo pre najmenších. Odrážadlo je vhodné pre deti od 10 mesiacov. Pod sedadlom sa nachádza úložný priestor, praktický na schovanie detských hračiek.

Ružová šmykľavka Minnie s odrážadlom
S ružovou šmykľavkou a odrážadlom Minnie zažijete kopec zábavy.

Navigácia