Detské šmyklavky > Blog > Kde sa šmýkať, keď vonku prší?

Kde sa šmýkať, keď vonku prší?

Milujú vaši malí nezbedníci vystrájanie na šmykľavkách, ale ráno ich prekvapil dážď? Snáď nič nepokazí detskú radosť z hry tak, ako škaredé počasie. A to najmä vtedy, keď ide o hry v záhrade či na ihrisku. Ale nezúfajte! Detské šmykľavky v našej ponuke majú rôzne veľkosti a tie najmenšie sa výborne hodia aj do detskej izbičky vášho drobca. Šmýkanie na šmykľavke už nemusí byť iba exteriérová hra.

Nemusíte mať strach, že krátke šmykľavky budú deti nudiť. Opak je pravdou. Jazda na nich síce trvá kratšie, ale je rýchlejšia a zábavnejšia. Deti sa rýchlo šmyknú dole a môžu sa opäť ponáhaľať na schodíky. Výhoda krátkych šmykľaviek je tiež tá, že sú vhodné aj pre menšie deti.

Šmykľavka a odrážadlo pre viac zábavy

Malé deti sú neposedné, a preto často striedajú svoje aktivity. Set hračiek, ktorého súčasťou je šmykľavka Toboggan KS a odrážadlo Racing Bike Smoby je ako stvorený pre všetky aktívne deti. Hra s týmito hračkami predstavuje pre deti skvelú zábavu, pri ktorej si zároveň posilňujú svalstvo na nôžkach a učia sa koordinovať svoje pohyby.

Set šmykľavka a odrážadlo Smoby
Set kvalitných detských hračiek vašim drobcom prinesie kopec aktívnej zábavy.

Máša a Medveď milujú šmýkačky

Neviete deti odtrhnúť od obľúbenej rozprávky Máša a Medveď? Šmykľavka a odrážadlo s týmto rozprávkovým motívom to dokážu. Vaši nezbedníci budú môcť mať svoje obľúbené postavičky pri sebe aj počas hier, ktoré milujú. Šmykľavka a odrážadlo si detičky získajú aj pestrými farbami a rodičov zase kvalitnými materiálmi.

Šmykľavka a odrážadlo Máša a Medveď
Obľúbené postavičky Mášu a Medveďa budú mať vaše deti stále pri sebe.

Vlastné ihrisko v izbičke

Keď zájde slniečko a objavia sa dažďové mraky, mnohé deti netrpezlivo čakajú, kedy sa počasie opäť umúdri. Prekvapte svoje deti a pripravte im aj doma ich vlastné detské ihrisko. Stačí vám na to jeden set hračiek Smoby. Šmykľavka Toboggan KS a stolík Voda&Piesok sú kvalitné hračky, ktoré sa navyše farebne dopĺňajú a vytvoria v detskej izbe vášho drobca krásnu dekoráciu.

Detská šmykľavka a stolík Voda&Piesok Smoby
Detská šmykľavka a stolík na vodu a piesok vytvoria dokonalé detské ihrisko.

Detské šmykľavky a iné hračky od francúzskeho výrobcu Smoby majú jedinečné vlastnosti a sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov a zdravotne neškodných farieb. To z nich robí perfektné hračky pre všetky deti od útleho detstva. Pripravte sa na kopec zábavy a veselý detský smiech.

Detské šmykľavky

Navigácia