Blog

Zo šmykľavky rovno do vody!

18 máj, 2017 Blog
Zo šmykľavky rovno do vody!

Letné prázdniny sa približujú raketovou rýchlosťou a deti to veľmi dobre vedia. Ani sa nenazdáte a budú tu dva mesiace prázdnin, počas ktorých malým nezbedníkom budete musieť vymyslieť poriadny program. Detské šmykľavky deti zabavia na dlhý čas a s napojením na vodu ich neomrzia počas celého leta.

Kde sa šmýkať, keď vonku prší?

27 apr, 2017 Blog
Kde sa šmýkať, keď vonku prší?

Milujú vaši malí nezbedníci vystrájanie na šmykľavkách, ale ráno ich prekvapil dážď? Snáď nič nepokazí detskú radosť z hry tak, ako škaredé počasie. A to najmä vtedy, keď ide o hry v záhrade či na ihrisku. Ale nezúfajte! Detské šmykľavky v našej ponuke majú rôzne veľkosti a tie najmenšie sa výborne hodia aj do detskej izbičky vášho drobca. Šmýkanie na šmykľavke už nemusí byť iba exteriérová hra.

Jar patrí detským šmykľavkám

23 mar, 2017 Blog
Jar patrí detským šmykľavkám

V jari ožíva nielen príroda, ale aj chuť detí vystrájať na čerstvom vzduchu. Potešte svoje ratolesti a postavte im na záhrade šmykľavku, na ktorej sa dosýtosti vybláznia. Veď čo je krajšie ako detský smiech a bezstarostné šantenie?

Podľa čoho vybrať dokonalú šmykľavku?

21 feb, 2017 Blog
Podľa čoho vybrať dokonalú šmykľavku?

Už sa pomaly ale isto blíži to čarovné obdobie roka, kedy deti vybehnú na záhradu a budú sa zabávať pri jarných hrách. Plánujete im kúpiť šmykľavku, s ktorou zažijú spolu so súrodencami či kamarátmi ešte viac zábavy? Vďaka našim radám vyberiete deťom šmykľavku, ktorú si zamilujú.

Šmykľavky pre malých rozprávkových hrdinov

14 dec, 2016 Blog
Šmykľavky pre malých rozprávkových hrdinov

Deti milujú šantenie, smiech a majú radosť z objavovania nových vecí. Baví ich to ešte viac, keď sa nejaká aktivita spojí s ich obľúbenou rozprávkou. Chlapcov vždy zaujmú rýchle autá a lietadlá vysoko v oblakoch. Šmykľavky s motívmi rozprávok potešia každého neposedného drobca a rozhýbu aj rodičov.

Šmykľavka v detskej izbe? Prečo nie!

7 nov, 2016 Blog, Produkty
Šmykľavka v detskej izbe? Prečo nie!

Deti milujú šmykľavky, preliezky a detské ihriská plné kamarátov. Vychádzka na ihrisko je požehnaním aj pre nás rodičov. Kým sa náš drobec naháňa a vybíja z energie, my v kľude posedávame na lavičke a máme aspoň malú chvíľu na prelistovanie časopisu či podrkotanie s inými mamičkami. Zimné obdobie detským radovánkam nepraje a dieťa trávi viac času v detskej izbe. Šmykľavky však nie sú na použitie výlučne do exteriéru. Nasimulujte deťom ihrisko u vás doma.

Vyhodnotenie súťaže o hojdačku Smoby Tuleň

27 júl, 2016 Blog
Vyhodnotenie súťaže o hojdačku Smoby Tuleň

Letné radovánky s vašimi drobcami na záhrade sú tie najkrajšie spomienky na detstvo, aké môžete vašim deťom dať.

Šmykľavky z krajiny rozprávok pre malé parádnice

21 júl, 2016 Blog, Produkty
Šmykľavky z krajiny rozprávok pre malé parádnice

Väčšina detí prirodzene miluje pohyb. Pobehujú, smejú sa a objavujú nové veci. Sú však aj detičky, ktoré pred šantením uprednostnia pozeranie rozprávok. Ak ani vy neviete ako motivovať vašich najmenších k pohybu, vyskúšajte šmykľavku s krásnym rozprávkovým motívom. Dnes sa zameriame na šmykľavky pre dievčatká.

Vyhrajte hojdačku Smoby Tuleň!

10 júl, 2016 Blog
Vyhrajte hojdačku Smoby Tuleň!

Zapojte sa do našej súťaže o fantastickú obojstrannú hojdačku s vodotryskom v hodnote 33,49 €! Hojdačka je vhodná pre deti od 3 rokov. 

Ako ušetriť pri nákupe detskej šmykľavky?

23 jún, 2016 Blog
Ako ušetriť pri nákupe detskej šmykľavky?

K detskému ihrisku neodmysliteľne patrí detská šmykľavka. Deťom poskytuje nezabudnuteľné zážitky a radosť z pohybu na čerstvom vzduchu. Poradíme vám, ako pri nákupe detskej šmykľavky ušetriť a zároveň znásobiť detskú radosť.