Detské šmyklavky > Blog > Šmýkanie s úsmevom a bezpečne

Šmýkanie s úsmevom a bezpečne

Každý si určite pamätá dobrodružné jazdy na nekonečnej šmykľavke, ktorá nás prenášala do ríše kúziel a fantázie. Vzrušujúca výprava neraz skončila odretým kolienkom alebo modrinou. Ako však ochrániť deti, aby ich zážitky na šmykľavke nevlhčili slzy bolesti?

Istota pol života

Ak chcete, aby váš drobček dopadol pri každom skĺznutí na pevné nohy a taktiež pri lezení na šmykľavku bol jeho krok smelý a istý, nezabudnite na pevnú obuv. Samozrejmosťou pri každej hre, kde deti behajú a hrozí im nebezpečenstvo nechceného pošmyknutia sú topánky s protišmykovou podrážkou. Našťastie, francúzsky výrobca Smoby myslí na všetko a preto vyrába šmykľavky s bezpečnými a pevnými protišmykovými schodíkmi.

Detská šmykľavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou

Krásna detská šmykľavka Smoby s dvojitou vlnou bude splneným snom každého dieťaťa, ktoré miluje šmýkanie. Radosť z jazdy si skutočne užije každý drobec, keďže šmykľavka je vyrobená z kvalitného plastu príjemného na dotyk.

Šmykľavka pre deti Smoby XL Toboggan
Šmykľavka pre deti Smoby Toboggan XL s dvojitou vlnou je skvelou voľbou pre vaše ratolesti.

Detská šmykľavka Toboggan Super Megagliss 2v1 Smoby

Šmykľavka pre deti Toboggan Megagliss Super 2v1 predstavuje unikátnu šmykľavky, ktorá rastie s vašim drobcom. Jednoducho sa premení zo šmykľavky so šmýkacou plochou 1,5 m na šmykľavku s dĺžkou až 3,75 m.  Deti si môžu  užívať nekonečné šmýkanie a vy sa nemusíte báť o ich bezpečnosť. Šmykľavka má kvalitnú a pevnú konštrukciu, protišmykové schodíky a oblé hrany. Celá šmykľavka je vyrobená zo zamatovo jemného plastu.

Detská šmykľavka Smoby Toboggan Super Megagliss
Krásna šmykľavka bude ozdobou každej záhrady, ktorú premení na oázu detskej zábavy.

 

Navigácia